IMPACT MONDAY – Laat je geld renderen voor jezelf en de wereld

Monday, 10 March 2025
18:30 - 20:00

About the Session

Laat je geld renderen voor jezelf en de wereld’, dat is de ondertitel van “het eerste beleggingsboek voor mensen die een verschil willen”.

Auteur Jasper Vekeman, hoofdredacteur bij de Vlaamse Federatie van Beleggers en oprichter van Duurzaam Beleggen Academy (die deel uitmaakt van de Impact House community), komt de voornaamste punten uit zijn boek toelichten: duurzaam beleggen maakt een verschil, het gaat niet ten koste van rendement, en het is geen kwantumfysica. Hij zal ook een aantal van de voorbeeldportefeuilles uit het boek toelichten, zodat je na deze Impact Monday meteen zelf aan de slag kan.

Het boek (en de sessie) is in de eerste plaats bedoeld voor mensen die duurzaamheid belangrijk vinden of nieuwsgierig zijn naar hoe sparen en beleggen anders kunnen. Er zijn heelwat boeken over beleggen geschreven maar gek genoeg niet veel over duurzaam beleggen. Het boek, de Duurzaam Beleggen Academy én de sessie hebben een simpel doel: jou laten starten met duurzaam beleggen!

Event Information:

📅 WHEN? Monday, 10th of March from 6:30 pm to 8:00 pm.

🎟️ PRICE? 5 EUR to be paid in CASH at the entrance*

📍 WHERE? LIVE SESSION AT THE IMPACT HOUSE (Joseph II Street 20, 1000 Brussels) >> REGISTER HERE.

*Price includes a drink at the end of the session

The session will be in Dutch

 

Want to organise an event?

See Event Space